Ultimate Table Field (1.1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Data
th: ข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Yellow
th: เหลือง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
