Ultimate Table Field (1.1.0) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Red
ug: قىزىل

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈرۈش

en: Brown
ug: قوڭۇر

en: Olive
ug: زەيتۇن رەڭ
