Ultimate Table Field (1.1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Text
vi: Văn bản

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Black
vi: Đen

en: Data
vi: Dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Yellow
vi: Vàng

en: Legend
vi: Chú giải

en: File not found
vi: Không tìm thấy tập tin

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
