Ultimate Table Field (1.0.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Blue
af: Blou
