Ultimate Table Field (1.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
