Ultimenu (3.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
