Ultimenu (3.0.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: - None -
da: - Ingen -

en: Block
da: Blok

en: Bottom
da: Bund

en: Tools
da: Værktøjer

en: Themes
da: Temaer

en: Sticky header
da: Sticky overskrift
