Ultimenu (3.0.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Administration
be: Кіраванне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Top
be: Верх

en: theme
be: тэма

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Tools
be: Прылады

en: Themes
be: Тэмы

en: themes
be: тэмы

en: blocks
be: блокі
