Ultimenu (3.0.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Administration
ro: Administrare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Top
ro: Sus

en: theme
ro: temă

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Tools
ro: Instrumente

en: Themes
ro: Teme
