Ultimenu (3.0.5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Administration
sk: Administrácia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Top
sk: Navrch

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Tools
sk: Nástroje

en: Themes
sk: Témy vzhľadu
