Ultimenu (3.0.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Top
sl: Na vrhu

en: theme
sl: tema

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Themes
sl: Teme
