Ultimenu (3.0.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Administration
tr: Yönetim

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Top
tr: En üst

en: theme
tr: tema

en: Block
tr: Blok

en: Bottom
tr: Alt

en: Tools
tr: Araçlar

en: Themes
tr: Temalar

en: blocks
tr: bloklar

en: Sticky header
tr: Yapışkan başlık
