Ultimenu (3.0.5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Administration
uk: Адміністрування

en: - None -
uk: - Немає -

en: Top
uk: Зверху

en: theme
uk: тема

en: Block
uk: Блок

en: Bottom
uk: Знизу

en: Tools
uk: Інструменти

en: Themes
uk: Теми

en: themes
uk: дизайни

en: blocks
uk: блоків

en: Sticky header
uk: Прикріплений заголовок
