Ultimenu (3.0.6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Administration
he: ניהול

en: - None -
he: - ללא -

en: Top
he: עליון

en: theme
he: ערכת נושא

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Tools
he: כלים

en: Themes
he: עיצובים
