Ultimenu (3.0.6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Top
hu: Teteje

en: theme
hu: smink

en: Block
hu: Blokk

en: Bottom
hu: Alja

en: Tools
hu: Eszközök

en: Themes
hu: Sminkek

en: themes
hu: sminkek

en: blocks
hu: blokkok

en: region
hu: régió

en: Sticky header
hu: Tapadós fejléc
