Ultimenu (3.0.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Administration
nl: Beheer

en: - None -
nl: - Geen -

en: Top
nl: Bovenaan

en: theme
nl: thema

en: Block
nl: Blok

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Themes
nl: Thema's

en: blocks
nl: blokken

en: Sticky header
nl: Sticky-header
