Ultimenu (3.0.6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Top
sv: Överst

en: theme
sv: tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Tools
sv: Verktyg

en: Themes
sv: Teman

en: themes
sv: teman

en: blocks
sv: block
