Ultimenu (3.0.7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Administration
ca: Administració

en: - None -
ca: - Cap -

en: Top
ca: Part superior

en: theme
ca: tema

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Tools
ca: Eines

en: Themes
ca: Temes

en: blocks
ca: blocs
