Ultimenu (3.0.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Administration
de: Verwaltung

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Top
de: Oben

en: theme
de: Theme

en: Bottom
de: Unten

en: Tools
de: Werkzeuge

en: themes
de: Themes

en: blocks
de: Blöcke

en: Sticky header
de: Angeheftete Kopfzeile
