Ultimenu (3.0.7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Administration
ja: 管理

en: - None -
ja: - なし -

en: Top
ja: トップ

en: theme
ja: テーマ

en: Block
ja: ブロック

en: Bottom
ja: ボトム

en: Tools
ja: ツール

en: Themes
ja: テーマ

en: blocks
ja: ブロック
