Ultimenu (3.0.7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Top
jv: Ndhuwur

en: theme
jv: téma

en: Block
jv: Blok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Themes
jv: Téma
