Ultimenu (3.0.7) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Administration
ru: Администрирование

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Top
ru: Вверху

en: theme
ru: тема оформления

en: Block
ru: Блок

en: Bottom
ru: Снизу

en: Tools
ru: Инструменты

en: Themes
ru: Темы оформления

en: themes
ru: Темы

en: blocks
ru: блоки

en: Sticky header
ru: Прикреплённый заголовок
