Ultimenu (3.0.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Development
fr: Développement

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Top
fr: Haut

en: theme
fr: thème

en: Block
fr: Bloc

en: Bottom
fr: Bas

en: Tools
fr: Outils

en: Themes
fr: Thèmes

en: blocks
fr: blocs

en: Sticky header
fr: Entête épinglée
