Ultimenu (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Top
ta: மேல்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Tools
ta: கருவிகள்
