Ultimenu (8.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Block
ne: ब्लक
