Ultimenu (8.x-2.11-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Menu
cy: Dewislen

en: Block
cy: Bloc

en: Tools
cy: Arfau

en: Themes
cy: Themâu
