Ultimenu (8.x-2.12) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Menu
eo: Menuo

en: Block
eo: Bloko

en: Themes
eo: Haŭtoj
