Ultimenu (8.x-2.7) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Block
ku: بلۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
