Umami Analytics (1.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: A single domain (default)
cs: Jedna doména (výchozí)

en: Domain: @domain
cs: Doména: @domain

en: Examples: @domains
cs: Příklady: @domains

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
