Umami Analytics (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે
