Umami Analytics (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: About
ro: Despre

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.
