Umami Analytics (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
