Umami Analytics (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: About
hr: Opis

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
