Umami Analytics (2.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
