Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain
