Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
