Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Loading
da: Indlæser

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater
