Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
