Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loading
fi: Ladataan

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
