Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loading
he: בטעינה

en: Nothing
he: ללא
