Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
