Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Loading
is: Hleð

en: Linked to media item
is: Tengt margmiðlunarefni
