Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loading
it: Caricamento

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Nothing
it: Niente

en: Responsive image style
it: Stile immagine responsive

en: Configure Responsive Image Styles
it: Configurazione stili immagine responsive
