Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Loading
jv: Ngemot

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
