Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
