Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
