Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Nothing
oc: Res
