Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Linked to media item
pl: Odnośnik do elementu mediów
