Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
