Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Loading
sv: Laddar

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar

en: Linked to media item
sv: Länkad till mediaobjekt
